Ogłoszenie


#1 2016-06-04 13:15:27

 Janmax

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-08-05
Posty: 4002
Punktów :   54 

Niedokończone Teksty

Siema, czasem jest tak że coś zaczniesz, masz plany etc. ale tego nie kończysz, porzucasz etc.
Tutaj jeśli macie taką potrzebę możecie umieszczać takie porzucone rzeczy z wielkim potencjałem.




----------------------------------------------------
https://i.imgur.com/TeTajKk.jpg

Offline

 

#2 2016-06-04 21:41:47

 Janmax

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-08-05
Posty: 4002
Punktów :   54 

Re: Niedokończone Teksty

Pożegnanie którego nigdy nie było na smokach:

Spoiler:

Witaj przybyszu,
Nie wiem czy przez te kilka lat gry mnie poznałaś/eś jednak,
Osiągnąłem w tej grze praktycznie wszystko co tylko chciałem.

Przez 6 lat (08,09,10,11,12,13) aż po dziś dzień
logowałem się do NWD niemal codziennie (miałem przerwy nie dłuższe niż 4-5dni), stało się to po prostu moim nawykiem, byle na pare sekund ale zawsze gdy miałem dostęp do internetu musiałem się zalogować.
Można by było to nazwać uzależnieniem, jednak dość długo
w grze tak naprawdę trzymał mnie sentyment.
W prawdziwym świecie zdążyłem skończyć gimnazjum i liceum, aktualnie idę na studia
6 lat to całkiem sporo, w mojm życiu też się kilka rzeczy zmieniło
Czasem potrzeba zmian, czasem też trzeba coś porzucić,
Czasem trzeba zacząć od nowa, moja podróż tutaj dobiega końca,
Wyruszam na poszukiwanie nowych przygód, kto wie może i Was spotkam na swej drodze.

Nigdy nie zapomnę tego niszowego klimatu  który panował w NWD przez wiele miesięcy od kąt zacząłem grę, przez wiele lat spokojnie można było nazywać NWD najlepszą POLSKĄ grą przeglądarkową… Najlepsze było to jak wiele wpływu na rozgrywkę mieli (nadal mają) sami gracze, Nawet moje 2-3 pomysły (co prawda bardzo drobne)  trafiły do gry.
Wspaniałe było też to że była to jedna z niewielu gier w którą można było naprawdę grać za darmo, nie było więc podziału na graczy PRO co płacą i tych gorszych…
Poznałem to wielu fajnych ludzi, świetnie się tez bawiłem  zdobywając wymarzone smoki przedmioty czy cele.
Gra mnie wiele nauczyła, od podstaw rynku, handlu, inflacji poprzez wiedzę historyczną (nawiązania w Wiki) czy nawet do  psychologi człowieka.

Chciałbym wszystkim tym co pomogli mi w tej grze,
wszystkich tych z którymi walczyłem,
ze wszystkimi z którymi Handlowałem
Wszystkimi tymi z którymi  miło rozmawiałem
Wszystkim tym co wpłynęli na rozwój gry,
Wszystkim tym którzy próbowali tworzyć gify nowych smoków i nie weszły do gry,
Wszystkim tym z którymi byłem w klanach,
Wszystkim tym którzy mnie wspierali,
Administraci, Gufinowi,
Mojemy przjacielow marvin132’owi (bez niego nie zaszedł bym tak daleko)
Najbardziej niedzielnemu graczu Bigos102’owi (ach te handle)
i wielu, wielu, naprawdę wilu graczom
oraz tobie mój odwiedzający ten profil.
Podziękować za grę bo bez Was nie było by jej.

Dokonaliście kawał dobrej roboty, Good Job !


Wielu znaczących bardziej lub mniej graczy odeszło z tej gry, z starej ekipy zostały już jednostki, czas przyjdzie na każdego, przeszedł i na mnie, czekałem dość długo na liczne nowości w grze, ale z mojej opinii ta gra już nigdy nie będzie taka jak niegdyś świeża, innowacyjna i przy okazji zabawna  na tą myśl składa się kilka składowych m.j.
Z tego co widzę Guifin chciałby stworzyć nową grę, lub całkiem nową wersje tej.
Zapał już nie ten, pracy ma dużo i te nażekania graczy, gra albo umrze śmiercią naturalną albo się przekstałci w coś zupełnie nowego.
Biel,Biel,Biel… usunęli system który powodował że gracze starli się reprezntować   wysoki poziom zachowania… Co prawda miało to swoje wady i nidorubki bo byli i tacy co robili zawody w zbierniu negatywnych opini.
Gracze są coraz młodsi i niestety bardziej hamscy oraz niecierpliwi (nie wszyscy oczywisćie) ale ja to tak widzę.
System rankingu i walki, Wielu którzy choć trochę zwracali uwagę na rankingi spekulowało że mam jakieś realne szanse doiśc do top40, niestety tak się nigdy nie stało.
Jeśli chodzi o ranking to pierwszą rzeczą jest to że nie porywa się z samą filozofią gry,
Bo w NWD każdy robił to co chciał, niestety ranking wymuszał walki smokami, w moim mniemaniu powinny powstać coś na kształt klas, poziomów i bardzo rozbudowane rankingi w wielu kategoriach od Posiadanych PP, walk wygranych, posiadanych itemów, zdobytych osiągnięć (powinno być ich kilkaset), reputacj, rubinów, gemów, srebra (te 3 po niekąd są ale podone, ale w nieco rozwalonej fomie. ) Po za tym jeśli chodzi o PP to troszkę bez sensu że
ranking jest od początku gry, wystarczyło by zrobić ranking walk w sezonach i rozdawać ordery, nagrody za czołowe miejsca w sezonie.
Sam system walki dość długo się sprawdzał, niestety był dobry na okazjonalną walkę,
Jeśli chodziło o graczy którzy chcieli mieć realne szanse wejść do rankingu, musieli walczyć masowo (nie muszę tłumaczyć dlaczego), walka w ogromnych ilościach była dość monotonna,
wieć pojawiły się pierwsze przekręty i automatyzacje których największym przykładem była pinkaa, zabespieczenia serwerów stały sie lepsze jednak i boty zaczeły się robić coraz lepsze,
w tej chwili w dużej mierze mamy wyścig botów nie graczy. Idąc dalej naprawdę wielu graczy co jest w ToP40 jest powyżej 20’tki i zna się na informatyce. Nie wymienię tutaj żadnej nazwy graczy, bo nie mam zielonego pojęcia kto uczciwie całymi dniami klika, a kto używa do tego programu. Nie chce też niekogo oskaraż to so moje tylko moje subiektywne odczucia. 
Dlatego zaprzestałem walki bo to nie ma już większego sensu.

Przechodząc do konsensusu jest parę żeczy które można by poprawić, jednak wymagają pomysłu i zangażowania, może dzięki wam graczą którzy pozostali, coś się zmieni.

Wszystko co miałem rozdałem, zostawiłem cobie tylko to co widać.
Od czasu do czasu może będę wpadał zobaczyć co słychach w NWD

Pozdrawiam i powodzenia w Dalszej grze,

Jan.max




----------------------------------------------------
https://i.imgur.com/TeTajKk.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
polski dentysta glasgow autolaweta kraków